W TEJ SEKCJI ZNAJDZIECIE ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA :)
Zapisy już trwają! – Przejdź do zakładki rezerwacja i postęuj zgodnie z instrukcją.
Scenariusz gry został tak pomyślany, że nie będzie momentu „przestoju” czy oczekiwania na możliwość obejrzenia jakiegoś elementu niezbędnego do rozwiązania zadań.
Absolutnie nie! Gracze będą przebywać na terenie Galerii Piastów, nie ograniczymy jednak swobody ich ruchu. W każdym momencie będziecie także mogli opuścić obiekt, w takim wypadku nie będzie jednak można powrócić do gry.
Potrzebne są telefony komórkowe (lub inne urządzenia mobilne) ze stałym dostępem do internetu. Wskazany jest tez power bank. Wszystkie inne rzeczy, które sa potrzebne podczas gry otrzymacie na miejscu.
Oczywiście, że tak. Zabawa będzie toczyć się na terenie Galerii Piastów, która spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.
Tak. Każda drużyna otrzymuje dla każdego zawodnika po jednym bilecie wstępu. Trzeba go mieć przy sobie zarówno przy wejściu na teren imprezy, jak i podczas trwania zabawy.
Wejść na teren zabawy będzie można między godziną 00.01, a 00.30 w dniu 16 czerwca. Później ze względów technicznych nie będzie możliwości dołączenia do zabawy. Jeżeli osoba spóźni się na rozpoczęcie gry, a ma opłacony bilet wstępu - nie przysługuje jej prawo do zwrotu lub jakiejkolwiek innej rekompensaty. Jeżeli spóźni się np. jedna osoba z drużyny - ta może grać w pomniejszonym składzie.
Polecamy zaopatrzyć się w powerbank.
Tak. Galeria Piastów jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Podczas gry będą także funkcjonowały windy oraz schody ruchome.
Udział w imprezie to koszt 59 zł od osoby. Zawiera on zarówno bilet wstępu, jak i wszystkie materiały fabularne do zabawy. Zawodnicy musza zadbać jedynie o telefon (lub inne urządzenie mobilne), który będzie miał połączenie z internetem.
Oczywiście. Prosimy o kontakt w tej sprawie z organizatorem.
Drużyny mogą liczyć minimalnie 2 a maksymalnie 6 osób. Nie dopuszczamy możliwości gry w pojedynkę.
Wszystko zależy od Was. Maksymalny czas gry to 4 godziny, ale oczywiście spodziewamy, że będą drużyny, które skończą dużo szybciej.
Nie. Pamiętaj jednak, aby był wygodny.
Tak, niemniej nie będą oni wchodzić w interakcję z graczami.
Tak, ale nie zdradzimy w tej chwili jak będzie funkcjonował :)
Czas każdej drużyny będzie liczył się osobno, od momentu rozwiązania pierwszej zagadki, zatem nie ma znaczenia, czy grę zacznie o 00.01, czy 00.30. Dodatkowo na wyniki końcowe będą wpływ miały podpowiedzi - każda oznacza karne minuty - oraz zadanie poboczne, które można, ale nie trzeba rozwiązać.
Strona, zagadki oraz wszystkie materiały niezbędne do udziału w zabawie będą przygotowane jedynie w języku polskim.
Nie, żadna wiedza specjalistyczna nie będzie potrzebna. Wystarczy spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia.
Może zagrać każdy, jednak osoby poniżej 16 roku życia muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej
© 2019 GALERIA SZYFRÓW